reklama

Zpět na blogy

Amaze.media (PR) Amaze.media (PR) 12.05. 2016, 13:59

Juklík ovládnou zábavní Mimoni!

Baby Club Juklík na Praze 5 bude mít ve čtvrtek 19. května od 14 do 18 hodin velevzácnou návštěvu. Navštíví ho totiž Mimoni, slavné žluté postavičky s velkým smyslem pro humor, které zná ze stejnojmenné pohádky každé dítě (a nutno říct, že i rodič).

Žluto modří kamarádi v dospělácké velikosti se chtějí podívat, jak se v Juklíku plave a nejen to – na děti čekají odpoledne Mimoni v herně a na krásně vybavené a prostorné zahradě! O nezapomenutelné a bláznivé odpoledne plné smíchu a dovádění se postarají dva roztomilí Mimoňové z Imperia Zábavy – Bob a Stuart. A pozor: Součástí akce bude i foto zóna s profesionálním fotografem, takže setkání vašich dětí s “živými Mimoni” bude zvěčněno na věky a pro další generace! Odpoledne s Mimoni i fotografie ke stažení budou zcela zdarma. A pozor: V případě hezkého počasí na děti bude čekat na zahradě Juklíku kromě dalších zábavných atrakcí i obrovský skákací hrad!

Náš tip: Pokud chcete děti rozveselit už cestou, prozkoumejte jejich šatník a vyberte žluto-modré oblečení, budou tak celé odpoledne více než stylové…

Adresa: Baby Club Juklík, U Jezera 2031/34, Praha 5-Stodůlky, Telefon: 251 610 441
Více informací na: http://www.juklik.cz/mimoni-navstivi-juklik

Doporučit e-mailem

0 komentářů

Zpět na blogy

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist