reklama

Zpět na blogy

Mimi84 26.02. 2019, 11:29

Knihy L. Špačka "Dědečku vyprávěj"

Zdravím všechny uživatelky, ráda bych přidala tip na krásné knihy pro děti. U nas mají velký úspěch, četla jsem je synovi od tří let a ted uz i dceři. Jedná se o etiketu napsanou přímo pro děti. Pro nejmenší je první díl Dědečku vyprávěj, dále jeste navazují další dva díly. Musim uznat, že je to velmi naučné a pro děti krásně a srozumitelně napsané. Ze všech třech knížek je jen pár kapitol, co děti až tak nezaujaly, ale jinak je čteme opakovaně a rádi se k těmto knihám vracíme. Každá kniha obsahuje i audio CD mp3, takže i si to děti můžou poslouchat. Dají se koupit jednotlivě, ale i všechny dohromady najednou. Doufám, že kdo je ještě nemáte, pomůže to třeba jako tip na dárek pro vaše děti a budete spokojeni po přečtení. Myslim, že to byl do Ladislava Špačka dobrý nápad takové knihy vydat.

Doporučit e-mailem

3 komentáře

 • Mitti Mitti

  Tohle jsou pěkné knížky, máme tu první béžovou. Četla jsem to Zuzce, měla bych to zkusit i na Mirka :) Teď nějak nechce číst. Naposledy trpěl u Medvídka Paddingtona, přitom je to tak pěkná knížka.

  26.02. 2019, 14:08

 • janii janii

  My sice tyto knížky nemáme, ale myslím, že některé ty příběhy o Viktorce a jejím dědečkovi vycházeli v jednom dětském časopise (tuším, že Sluníčko, ale nejsem si jistá). A tak jsme je četli a líbili se nám. Nenapadlo mě, že je to vlastně i knížka. Děkuji za tip!

  26.02. 2019, 21:04

 • karliki karliki

  Parádní knihy pro děti,určitě koupíme.

  04.03. 2019, 14:08

Zpět na blogy

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.



Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist