reklama

Zpět na blogy

Mitti Mitti 12.12. 2018, 09:30

Novinky z LEGO světa

Podívala jsem se po delší době na lego.com a je tam tolik novinek, které se mi líbí, že jsem se rozhodla je sepsat. Nejsou to tipy na vánoční dárky, ty najdete v článku tady (za mě nejlepší Lego Boost, NinjaGo draci a útěk dinosaurů z Jurského parku, z Dupla asi elektrický vláček s programovacími prvky).

1.  V únoru bude mít premiéru LEGO Příběh 2 - Emmet je super postava, v tomhle díle je lego svět napadený mimozemšťany a Emmet zase vše zachraňuje, i když by měl radši klid. Trailer tady: https://www.youtube.com/watch?v=XvHSlHhh1gk. V prodeji jsou už i stavebnice k filmu, ale s nákupem bych počkala, až děti uvidí film.

Lego Movie

2. Lego vydalo minifigurky ze světa Harryho Pottera a Fantastických zvířat. Máme zatím jenom Harryho a sovu z akce v Albertu, hodilo by se doplnit sbírku :)

Harry Potter Minifigurky

3. Lego kromě dětských stavebnic vydává i stavebnice pro dospělé, které jsou obří. Mně teď zaujala větrná elektrárna, která je metr vysoká. Je to hračka, kterou si nekoupíte, protože je drahá a kam byste to dali :), ale líbí se mi, že takové věci lego dělá. Seznam exkluzivních setů má lego tady: https://shop.lego.com/cs-CZ/category/exkluzivni.

Větrná elektrárna

Mitti

Doporučit e-mailem

2 komentáře

  • Mitti Mitti

    Millennium Falcon má 7541 dílků :)

    12.12. 2018, 09:39

  • Janči Janči

    Ten se moc líbí manželovi :D

    13.12. 2018, 22:24

Zpět na blogy

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist