reklama

Zpět na blogy

Rýma v těhotenství.Co vám pomahalo na ucpany nos.Už mě to trápí 10 týdnů a skoro nic nepomáhá.Spím 4 hodiny v noci víc nedavam zduvodu ucpaneho nosu

Doporučit e-mailem

5 komentářů

 • Mitti Mitti

  Ahoj Petro, normální kapky do nosu se můžou i v těhotenství, jenom se nesmí používat více než týden, protože při delším užívání ty problémy spíš zhoršujou. Dlouhodobě se dají užívat spreje se slanou vodou, třeba Quixx apod.

  28.02. 2018, 14:08

 • Petra Vášová Petra Vášová

  děkuji to uz mam za sebou a bez výsledku

  01.03. 2018, 02:03

 • Mitti Mitti

  Tak to už nevím. A není to nějaká alergie? Já jsem třeba řešila v těhotenství hrozný kašel a pak jsem přišla na to, že to mám ze slunečnicových semínek. Imunita se může v těhotenství takhle zbláznit.

  01.03. 2018, 10:08

 • Lijja

  jeden doktor mi říkal, že na rýmu je nejlepší kapesník.. Ale, mě pomohlo vždy se hodně vypotit. Třeba tři dny po sobě, vyhřát se v horké vaně, pak lipový čaj, paralen a postel.A pak taky zvýšit příjem tekutin a vitamínů. Doma odšťavnit vše co najdeš- kořenovou zeleninu, citrusy, cibuli, zázvor... všeho stačí malinko, ale pravidelně každý den po trošce tenhle čerstvý koktejl. Tělo má spoustu vitamínu a fungují hned, bez zatížení vlákninou. V těhotenství je imunita hodně zeslabená, aby tělo udrželo miminko. Přinejhorším po porodu to zmizí..

  05.03. 2018, 13:36

 • Ajinka

  Mě pomohl když jsem, cca 10 hřebíček obalila na nějakou látku s bavlny a každou chvíli se k tomu cichala ,to bylo dobrý

  11.03. 2018, 08:32

Zpět na blogy

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist