reklama

Zpět na blogy

annula 17.11. 2021, 11:14

Tipy na dárky pro děti- na vánoce, svátek, narozeniny

Sice už mám doma odrostlejší děti- kluky 5 a 7 let, ale moc dobře si pamatuji na tom, když jsme si je vezli z porodnice a vůbec jejich první měsíce a roky. K tomu samozřejmě patří i různé hračky a proto, že budeme mít za chvilku Vánoce jsem si řekla, že se s Vámi podělím o pár tipů na dárky, ze kterých byli mé děti nadšené. Počítejte tedy s tím, že to budou především tipy na dárky pro kluky.

Dárky pro nejmenší děti od narození

Praktickým a zároveň oblíbeným dárkem pro menší děti jsou různé hrací deky a podložky Osobně doporučuji koupit typ se zvedacími okraji, který poslouží jako ohrádka a případně i suchý bazének s plastovými míčky. Super jsou také různé zvukové efekty, které mohou vydávat zvířátka, případně například klávesy umístěné v čele takovéto deky. Děti pak mohou prostřednictvím hry objevovat svět, rozvíjet se a přirozenou formou se učit.

Dětské odrážedlo auto

Asi hračka, se kterou si vydrželi kluci hrát nejdéle bylo plastové odrážedlo auto s volantem. Byla k němu i vodící tyč, za kterou jste mohli auto táhnout před sebou, když bylo dítě ještě maličké. Tuto tyč jsme používali asi do 2 let a pak jsme ji demontovali s tím, že kluci už jezdili sami. Doporučuji vybírat odstrkovalo s většími kolečky, která jsou ideálně pogumovaná, nebo alespoň nějak měkčená- jednak nedělají tolik hluku a jednak s nimi odstrkovalo lépe jezdí. Uvažovali jsme i nad aku autíčkem, ale nakonec jsme ho nezvolili, protože jsme chtěli, aby měli kluci aspoň nějaký pohyb.

Dětský stolní fotbálek a kulečník jako dárek pro větší děti

Menší stolní fotbálek a kulečník dostli kluci nedávno a zatím je moc baví. Hlavně fotbálek. Moc se mi líbilo, že jde o podobné provedení, jako velký stolní fotbal, jen v menším, takže nezabere tolik místa a hraje se jednoduše tak, že se postaví na stůl. Fotbálek hrajeme po večerech celá rodina- za mě určitě doporučuji jako bezva věc za poměrně málo peněz.

 

Doporučit e-mailem

1 komentář

  • Madla

    Dobrý den, můj vnouček si nejraději hraje stavebnicemi, které podědil po rodičích. Chtěla bych mu koupit něco takového k narozeninám. Na internetu na webových stránkach https://diten.cz/12-darky-a-hracky jsem objevila několik stavebnic , ještě vybrat kterou. Z pozdravem. M

    13.05. 2022, 13:34

Zpět na blogy

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist